Statické Internetové stránky

www.opacar.cz, www.jirivicha.cz, www.ridicijednotky.cz

 
Stránky s redakčním systémem

www.tecktonik.cz, www.telnes.cz, www.pivovarslezan.cz

 
Internetové obchody

www.nehtovakosmetikaopava.cz, www.krytypodmotor.cz

 
Stránky měst a obcí

www.obecmelc.cz

 
Ostatní projekty

www.nicnezsleva.cz, Testovací progam

Nabídka a ceník poskytovaných služeb a produktů

Jelikož se vždy snažíme vytvářet řešení přesně na míru naším zákazníkům, je také cena u každého projektu jiná. Obecně však lze vycházet z několika přepdokladů (tyto předpoklady se u každého typu produktu pokusíme alespoň nastínit), které ovlivňují konečnou kalkulaci ceny. Více informací o nabídce a kalkulaci cen naleznete na této stránce.

Statické Internetové stránky

Vhodné jako prezentace firmy, spolku, občanského sdružení, osobní stránky atd.

Statické Internetové stránky cena od 4 990,- Kč

Konečnou cenu nejvíce ovlivňuje počet statických podstránek, které mají být vytvořeny, popřípadě další přídavné části (např. kontaktní formulář, apod.).

Stránky s vlastním redakčním systémem

Redakční systém = systém pro správu Inernetové prezentace. Hlavní výhodou tohoto řešení je, že zákazník může sám upravovat obsah svých stránek.

Stránky s vlastním redakčním systémem cena od 9 990,- Kč

Konečnou cenu nejvíce ovlivňuje počet statických podstránek, které mají být vytvořeny, další přídavné části (např. kontaktní formulář, apod.) a také počet modulů, které má redakční systém na starosti (novinky, aktuality, fotogalerie, správa došlých zpráv, kalendář akcí apod. ).

Řešení typu eshop

Řešení vhodné zejména pro ty, kdo hledají kvalitní, levné a rychlé řešení pro svůj Internetový obchod. Pod pojmem SEO optimalizace se rozumí registrace v katalozích Internetových obchodů a tím zlepšení pozice v Internetových vyhledávačích (google, seznam atd.)

Internetový obchod cena od 12 990,- Kč
SEO optimalizace cena od 1 490,- Kč

Konečnou cenu eshopu ovlivňuje několik faktorů jakými jsou například: způsob potvrzování objednávky, typy dopravy, počet a typ nabízených výrobků, historie cen, diskuze u každého výrobku, export do katalogu produktů (zbozi.cz, heureka.cz), generování faktur, apod. Důležitý je především individuální přístup a snaha najít vhodné řešení pro konkrétního zákazníka.

Internetová prezentace obce

Vhodné pro obce, které se chtějí zviditelnit na Internetu. Prezentace obsahuje veškeré povinné údaje, které musí být uváděny na Internetových stránkách obce, správu úřední desky, obecních spolků, e-podatelnu apod.

Stránky obce cena od 13 990,- Kč

Konečnou cenu prezentace ovlivňuje především počet modulů, které chce obec využívat (např. kalendář akcí, možnost obecní inzerce, apod.). Obcím navíc nabízíme možnost výpomoci s počátečním naplněním webu informacemi a vytvoření tak plnohodnoté prezentace.

Ostatní webové aplikace

Podařilo se nám vytvořit flexibilní redakční systém, který je možné použít i jako řešení pro menší informační systém vytvořený přesně na míru dle požadavků zákazníka. Cena takového řešení je individuální.

Grafický návrh Internetových stránek

Řešení vhodné pro ty, kdo by chtěli využít naše služby jako externí spolupráci.

Vytvoření grafického návrhu Internetových stránek cena od 2 490,- Kč
Převod grafické podoby do HTML kódu cena od 1 490,- Kč

Cenu ovlivňuje požadovaná složitost návrhu, popřípadě počet podstránek, které mají být navrženy.

Internetové reklamní bannery

Statický banner cena od 349,- Kč
Dynamický banner (.gif) cena od 599,- Kč
Dynamický banner (pomocí js) cena od 799,- Kč

Cenu ovlivňuje požadovaná složitost návrhu.

Další činnost

Hodinová sazba na všechny činnosti cena 250,- Kč / 1 hod.

Tato částka je účtována těm, kteří od nás mají zakoupený produkt a chtějí na něm provést úpravy, nebo pro ty, kteří chtějí využít jednorázově naše služby.

© Copyright 2011 www.PavelCihlar.cz - tvorba Internetových stránek